Monitorowanie ogłoszeń OLX, OtoMoto, Allegro, Gratka

Jak automatycznie otrzymywać powiadomienia o nowych ogłoszeniach?

Serwis LZX.pl pozwala automatycznie monitorować ogłoszenia publikowane w największych polskich oraz zagranicznych serwisach internetowych.

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach można otrzymywać:

  • na adres email
  • bezpośrednio na telefon po przez aplikacje mobilne Android jak i iOS.
  • bezpośrednio w przeglądarce

Powiadomienia OLX, Powiadomienia OtoMoto

LZX.pl pozwala otrzymywać powiadomienia o nowych ogłoszeniach publikowanych na OLX maksymalnie 2 minuty po pojawieniu się ogłoszenia. Jest to zdecydowanie szybszy sposób powiadamiania od powiadomień oferowanych przez OLX gdyż OLX powiadamia nawet dzień po po pojawieniu się nowych ofert.

Monitorowanie ogłoszeń OtoMoto

Powiadomienia OtoMoto możesz otrzymywać za pomocą LZX.pl szybciej niż gdziekolwiek, dzięki czemu jest w stanie jako pierwszy skontaktować się z sprzedającym i zarezerwować ciekawą ofertę dla siebie.

Szukanie okazji na Allegro

Również Allegro.pl jest obsługiwane przez LZX.pl dzięki czemu możesz otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o nowych przedmiotach i aukcjach w sposób całkowicie automatyczny.

Oszczędzaj swój czas i monitoruj największe polskie portale ogłoszeniowe automatycznie. My będziemy za Ciebie sprawdzać czy pojawił się nowe oferty oraz będziemy Ciebie informować o każdej nowej ofercie spełniającej Twoje kryteria wyszukiwania.

Zacznij już dziś korzystać z LZX.pl

Przejdź do aplikacji LZX