Poszukiwanie nieruchomości

Ceny nieruchomości stanowią amplitudę w transakcjach prywatnych. Średnia cena zakupu mieszkania w Warszawie od dawna przekracza wartość 300 tyś złotych.
Jak przy każdym zakupie tak i w nieruchomościach można zaoszczędzić nawet 20% ceny oferty. Przy średniej mieszkania w Warszawie to nawet 60 tyś. złotych.

Jak kupić mieszkanie tanio?

Tani zakup mieszkania to zakup bezpośredni i tzw. okazja. Jak wiemy takie okazje szybko znikają.
Czy wiesz, że 95% ofert sprzedaży prywatnej jest wyłapywana przez agencje nieruchomości?  Agencja za pośrednictwo bierze średnio 2,5% od sprzedawcy i 2,5% od nabywcy czyli aż 5% netto + 23% VAT to czasem nawet 7% całej ceny transakcji. Dla naszego przykładu to aż 18 tyś. złotych.

Znalezienie dobrej oferty wymaga systematycznego przeglądania ofert w internecie. Wymaga to jednak czasu i determinacji.

Jak szukać ofert nieruchomości

Czyli jak zobaczyć ja przed innymi. Tu z pomocą przychodzi serwis www.lzx.pl

LZX monitoruje automatycznie najpopularniejsze portale ogłoszeniowe. Robi 24 godziny na dobę i to całkowicie za darmo. Dzięki LZX zostaniemy automatycznie poinformowani gdy tylko pojawi się interesujące nas ogłoszenie.

Skąd LZX wie, które ogłoszenia nas interesują?

LZX monitoruje portale nieruchomości wg zdefiniowanych przez użytkownika kryteriów. Instrukcję jak korzystać z serwisu znajdziesz tu: instrukcja

Jak kupić mieszkanie, dom, działkę

Teraz juz wiesz jak w tym pomoże Ci LZX. Zauważ, że to Ciebie nic nie kosztuje – zatem do dzieła, zacznij szukać już dziś – kliknij poniższy guzik.

Przejdź do aplikacji LZX